Oferta pracy

Cenatorium to spółka fintech, dostarczająca aktualnych danych o transakcjach na rynku nieruchomości. O nieruchomościach i ich otoczeniu wiemy wszystko, dlatego jesteśmy partnerem biznesowym dla banków w procesie podejmowania decyzji przyznawania kredytów hipotecznych, monitoringu portfela oraz modelu prognostycznego. Dostarczamy również rozwiązania systemowe niezbędne do właściwej wyceny gruntów, nieruchomości i służebności dla dużych spółek infrastrukturalnych, przesyłowych oraz energetycznych.
Dołącz do naszego zespołu!

OFERTA PRACY

Stanowisko: Specjalista ds. testów IT

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

Przykładowe zadania:

  • testy manualne aplikacji i systemów Cenatorium
  • tworzenie planów i przypadków testowych dla nowych oraz istniejących funkcjonalności
  • weryfikowanie jakości zmian wprowadzanych przez zespół programistów analiza i raportowanie błędów
  • wsparcie przy analizie biznesowej oraz prowadzeniu dokumentacji w zakresie rozwoju i utrzymania systemów
  • wsparcie komunikacji i zarządzania zgłoszeniami do firm zewnętrznych w zakresie planowanych zmian/poprawek
  • prowadzenie rejestru zmian w obsługiwanych systemach
  • konfiguracja/administracja użytkownikami i parametrami obsługiwanych systemów

  • uczestniczyć w procesie testowania, jednocześnie wdrażając się w wybrane zadania z zakresu analizy, tworzenia dokumentacji i zarządzania projektami
  • rozwijać się jako tester IT, ale jednocześnie uniknąć monotonii wykonując również inne zadania
  • mieć realny wpływ na rozwoju i utrzymanie systemów i aplikacji Cenatorium
  • uczestniczyć w życiu zespołu i jednocześnie pracować samodzielnie

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy indywidualnej
  • zaangażowanie i elastyczność w zakresie wykonywanych zadań
  • dokładność, dociekliwość i cierpliwość w procesie testowania
  • umiejętność planowania, śledzenia i komunikowania wyników pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu office (excel, word)

Mile widziane:

  • doświadczenie jako tester manualny
  • znajomość narzędzi do testowania oprogramowania
  • doświadczenie/wiedza z zakresu rynku nieruchomości
  • doświadczenie/wiedza obsługa klienta (helpdesk/ ITSM)
  • znajomość narzędzi do zarządzania zadaniami/projektami/dokumentacją np. Redmine, Jira, Trello, Jira Service Desk, Confluence
  • wykształcenie związane z IT
  • doświadczenie/znajomość metodyk zwinnych
  • znajomość narzędzi do testowania API np. Postman
  • certyfikat ISTQB® Foundation Level
  • znajomość podstaw SQL
  • znajomość podstaw BPMN/UML
  • znajomość narzędzi analitycznych np. Google Analytics/Hotjar
  • znajomość WordPress

Rodzaj umowy:

umowa o pracę/umowa zlecenie/ umowa o dzieło/kontrakt B2B

Wymiar pracy:

pełny wymiar

Tryb pracy:

praca stacjonarna/praca hybrydowa

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: administracja@cenatorium.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem Twoich danych jest Cenatorium sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 68. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym, a w przypadku umieszczenia w aplikacji o pracę zgody na udział w przyszłych procesach, również w tym celu. Masz prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także złożenia skargi do organu nadzorczego w przypadku wątpliwości co do zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Części VI naszej  Polityki prywatności.